Miło nam poinformować, że podczas tegorocznego Shidoshia Kaigi w Dojo Stara Wieś, nasz instruktor Grzegorz Opyd odebrał certyfikat kwalifikacji instruktorskich Fukushidoin. Serdecznie gratulujemy!

Wszystkich chętnych, którzy chcą poznać Aikido zapraszamy na treningi.
Ćwiczymy każdy wtorek i piątek od godziny 18:30, w sali treningowej Szkoły Podstawowej nr 3, przy ul. Wrzosowej 1 w Miastku.
Zapisy odbywają się podczas treningów.
Zajęcia i zapisy rozpoczynamy 10 września 2019 roku.

W dniu dzisiejszym w miasteckim dojo odbyły się pierwsze egzaminy na stopnie kyu przeprowadzone pod egidą Centrum Aikido Aikikai Polska.
Wszyscy zdający uzyskali promocję, tak więc od dziś Eryk posiada 11 kyu, Grześ 10 kyu, Wiktoria 6 kyu, Rafał 5 kyu i Hirek 5 kyu.
Serdecznie gratulujemy!Z przyjemnością informujemy, iż ubiegły weekend, podczas wiosennego seminarium Haru Gasshuku z Mori Tomohiro Shihan, które odbywało się w Dojo Stara Wieś, instruktor Ibuki Dojo Grzegorz Opyd zdał egzamin mistrzowski na stopień 2 dan.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Z końcem stycznia, po trzynastu latach, zakończyliśmy współpracę z Polską Federacją Aikido.

Od 1 lutego 2019 roku Ibuki Dojo należy do Centrum Aikido Aikikai Polska.

W pierwszym tygodniu października gościem Słupskiej Sekcji Aikido kolejny już raz był Robert Zimmermann Shihan z Toronto, który w piątek poprowadził zajęcia dla mistrzów, a podczas pozostałych treningów pracował ze zgromadzonymi nad ruchem, dystansem i timingiem.
Fotorelacja ze stażu znajduje się w galerii :)


25 lat temu Aikido zagościło w Chojnicach. Z tej okazji w ostatni weekend września Chojnicka Sekcja Aikido zorganizowała jubileuszowy staż szkoleniowy z Cynthią Hayashi Shihan Hombu Dojo.
Sensei uczyła zebranych na macie kata z tanto, a zajęcia bez broni poświęcone były ruchowi i wykorzystaniu energii przeciwników do do celów tori.Treningi przebiegały we wspaniałej, przyjaznej atmosferze, która bardzo pozytywnie wpływała na ćwiczących.
Chojnickim Aikidokom serdecznie gratulujemy ćwierćwiecza na macie oraz życzymy wielu sukcesów w kolejnych latach.
Fotorelacja ze stażu znajduje się w galerii :)Wszystkich chętnych, którzy chcą poznać Aikido zapraszamy na treningi.
Ćwiczymy każdy wtorek i piątek od godziny 18:30, w sali treningowej Szkoły Podstawowej nr 3,
przy ul. Wrzosowej 1 w Miastku.
Zapisy odbywają się podczas treningów.
Zajęcia i zapisy rozpoczynamy 4 września 2018 roku.


W sobotę aikidocy z Ibuki Dojo wzięli udział w "Majówce z SP3". Podczas imprezy przedstawili pokaz aikido przygotowany dla uczniów i społeczności szkolejnej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku. Fotorelacja ze pokazu znajduje się w galerii :)